Proč žebříky značky WERNER?

                                        Vyrobeno pro výkon, postaveno tak, aby vydrželo, zrodilo se proto být první

 

Pokud jde o práci v těch nejnáročnějších podmínkách má Werner rekord. 

Výrobky Werner si znovu a znovu získaly jméno a poskytují profesionálnímu uživateli řešení při práci ve výškách, o kterých jsou přesvědčeni, že jim mohou věřit. Výrobky, které je prostě nezklamou.

To není náhoda. K výrobě produktů a dohledu nad celým výrobním procesem jsou používány pouze materiály nejvyšší kvality – od začátku do konce. V době, kdy se k vám dostane, získáte jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších produktů postaveného pro práci v nejnáročnějších prostředích.

Výrobky Werner jsou známé v celém oboru svou robustností a dlouhodobou spolehlivostí. Proto jsme rádi, že se výrobky Werner zaručují proti vadám v materiálech a zpracování a proto také nosí razítko potvrzující, že byly testovány podle požadovaných norem.

Váš Werner – záruka kvality.

Značka Werner je již synonymem pro bezpečnost, produktivitu a kvalitu. Značka Werner je hrda na schopnost zůstat v popředí průmyslových inovací. Neustále hledá nové způsoby, jak posunout hranice ve vývoji a vyvinout nová a ještě lepší řešení. Neustálé investice do nových technologií a trhů zvyšují standardy ještě více.

Udržují pozici světového žebříčku a preferovaný výběr profesionálů z celého světa.

 

         Pokud hledáte nejlepší řešení při práci ve výškách, jedno jméno stojí nad všemi ostatními                                                                            – Werner –

Největší výrobce žebříků na světě, nabízí vynikající řadu kvalitních produktů, které zcela jednoduše zvyšují bezpečnost, kvalitu a výkon na jinou úroveň.

 

Máme na výběr

Vše od nášlapných žebříků, kombinovaných žebříků a prodlužovacích žebříků po pracovní plošiny, mobilní věže a jiné doplňky. S řadami, které jsou k dispozici v sklolaminátové konstrukci a hliníkové, splní speciální potřeby trhu s elektrickým, malířským a dekoračním průmyslem plus špičkové výrobní a výzkumné zařízení zaměřené na vývoj produktových inovací v budoucnosti.

 

Máme kvalitu

Ve společnosti Werner nabízejí největší sortiment. Ujišťujeme se, že jsou také nejlepší řešení. Všechny výrobky jsou testovány a vyráběny v souladu s nejpřísnějšími standardy, aby bylo zajištěno, že poskytují nejlepší výkon ve své třídě, trvanlivost a bezpečnost. Všechny žebříky přicházejí s vnitřním klidem – zárukou 25 let.