Vítejte na stránkách naší společnosti. Na trhu, jako stavební firma, působíme již od roku 1993 převážně ve zlínském kraji. V listopadu roku 2011 se stala naše společnost – Společností s ručením omezeným. Vznikla spojením dvou fyzických osob zabývající se stavební činností a druhá obchodní činností. Nyní je tu pro Vás stavebně obchodní společnost. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií.

V průběhu let a zkušeností ve stavebnictví jsme hledali produkt, který by byl užitečný a hlavně bezpečný pomocník nám a později i ostatním profesionálním řemeslníkům,nebo i pro práci u vás doma.

Při cestách do zahraničí jsme vyzkoušeli jedny z nejlepších výrobků společnosti Wernerco. Jedná se o jedničku na trhu v USA profesionální žebříky značky Werner

Při práci na těchto žebřících se cítíme my a určitě se budete cítit i vy velmi pohodlně a hlavně bezpečně! V létě roku 2019 se stala naše společnost StavUR s.r.o. hlavním a výhradním distributorem značky Werner pro českou a slovenskou republiku.

         &