fbpx

Vítejte na stránkách naší společnosti. Na trhu, jako stavební firma, působíme již od roku 1993 převážně ve zlínském kraji. V listopadu roku 2011 se stala naše společnost – Společností s ručením omezeným. Vznikla spojením dvou fyzických osob zabývající se stavební činností a druhá obchodní činností. Nyní je tu pro Vás stavebně obchodní společnost. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií.

Náš tým

Tomáš Urbanec a WERNER PROFESIONÁLNÍ PRACOVNÍ PLATFORMA 

Tomáš Urbanec

Spolumajitel stavební firmy,který má více jak 25let zkušenosti ve stavebnictví na českém trhu.

Tomáš Urbanec – má přes 25 let zkušenosti ve stavením oboru.Za délku svého podnikání mu rukama prošlo mnoho pracovního nářadí a nejrůznějších pracovních pomůcek.Při návštěvách syna v USA se dostal do kontaktu z produkty značky Werner,které ho nadchly svou kvalitou a funkčností.Po návratu zpět do Česka hledal alespoň trochu podobný produkt ve stejné kvalitě.Bohužel nic po dobu dvou let nenašel.Proto se v létě roku 2019 rozhodl,že se pokusí uzavřít dohodu o distribuci značky Werner a nabídne ji společně se svou rodinou českému trhu.Ve firmě se věnuje stavebnímu řemeslu a vedením prodeje.

Marcela Urbancová

Spolumajitelka stavební firmy.

V oboru stavebnictví se pohybuje již přes 20 let.Dříve jako prodejce,postupem času jako designový poradce při stavebních rekonstrukcích a nyní se ve firmě věnuje mimo jiné objednávkám,fakturaci a částečnému účetnictví.

Tomáš Urbanec jr.

Ve stavební firmě působí jako poradce pro marketing a komunikaci ze zahraničím. V USA  byl na studium, které úspěšně dokončil v roce 2018 a získal závěrečný diplom. V průběhu let v zahraničí nabral mnoho zkušeností v obchodních a řemeslných oborech.   

 

StavUR s.r.o.

Stránku vytvořil Tomáš Urbanec jr.

StavUR s.r.o.              Stránku vytvořil Tomáš Urbanec jr.