fbpx

Proč žebříky značky Werner?

Werner® je značka Severní Ameriky. V žebřících je na # 1 místě. Žebříky Werner mají historii inovací v designu,výrobě a zároveň dodávají kvalitní produkt se zaměřením na bezpečnost a zpracování.

Werner je jedna ze značek produktů firmy WernerCo. WernerCo je soukromý,plně integrovaný, mezinárodní výrobce a distributor lezeckých produktů, přístupových systémů, produktů na ochranu proti pádu a produktů pro ukládání nářadí do Pick-up  vozidel a dodávkových vozidel. WernerCo má výrobní, skladovací, prodejní a distribuční zařízení a kanceláře ve Spojených státech, Mexiku, Kanadě, Číně, Velké Británii a Austrálii. WernerCo je předním výrobcem lezeckých produktů v Severní Americe a její výrobky jsou považovány za standard tohoto odvětví.

Ochota prozkoumat nové trhy,přijímat příležitosti a vždy hledět do budoucnosti umožnila společnosti WernerCo přeměnit své jméno na světového lídra v oblasti lezeckých produktům.

Pokud jde o práci v těch nejnáročnějších podmínkách má Werner rekord. 

Výrobky Werner si znovu a znovu získaly jméno ve světě.Poskytují profesionálnímu uživateli řešení při práci ve výškách, o kterých jsou uživatelé přesvědčeni, že jim mohou věřit. Výrobky, které je prostě nezklamou.

To není náhoda. K výrobě produktů a dohledu nad celým výrobním procesem jsou používány pouze materiály nejvyšší kvality – od začátku do konce. V době, kdy se k vám dostane, získáte jeden z nejbezpečnějších a nejspolehlivějších produktů postaveného pro práci v nejnáročnějších prostředích.

Výrobky Werner jsou známé v celém oboru svou robustností a dlouhodobou spolehlivostí. Proto jsme rádi, že se výrobky Werner zaručují proti vadám v materiálech a zpracování a proto také nosí razítko potvrzující, že byly testovány podle požadovaných norem.

Váš Werner – záruka kvality.

Značka Werner je již synonymem pro bezpečnost, produktivitu a kvalitu. Značka Werner je hrda na schopnost zůstat v popředí průmyslových inovací. Neustále hledá nové způsoby, jak posunout hranice ve vývoji a vyvinout nová a ještě lepší řešení. Neustálé investice do nových technologií a trhů zvyšují standardy ještě více.

Udržují pozici světového žebříčku a preferovaný výběr pro profesionály z celého světa.

Pokud hledáte nejlepší řešení při práci ve výškách, jedno jméno stojí nad všemi ostatními   – Werner –                                                                         

Největší výrobce žebříků na světě, nabízí vynikající řadu kvalitních produktů, které zcela jednoduše zvyšují bezpečnost, kvalitu a výkon na jinou úroveň.

Máme na výběr

Vše od nášlapných žebříků, kombinovaných žebříků a prodlužovacích žebříků po pracovní platformy, mobilní věže a jiné doplňky. S řadami, které jsou k dispozici v sklolaminátové konstrukci a hliníkové, splní speciální potřeby trhu s elektrickým, malířským a dekoračním průmyslem plus špičkové výrobní a výzkumné zařízení zaměřené na vývoj produktových inovací v budoucnosti.

Máme kvalitu

Ve společnosti Werner nabízejí největší sortiment. Ujišťujeme se, že jsou také nejlepší řešení pro vás. Všechny výrobky jsou testovány a vyráběny v souladu s nejpřísnějšími normami, aby bylo zajištěno, že poskytují nejlepší výkon ve své třídě, trvanlivost a bezpečnost. Všechny žebříky k vám přicházejí s vnitřním klidem – zárukou 25 let.

StavUR s.r.o.

Stránku vytvořil Tomáš Urbanec jr.

StavUR s.r.o.              Stránku vytvořil Tomáš Urbanec jr.