fbpx

Videa

Sklolaminátové schůdky řady 717 – jednostranně schůdný stojací žebřík má kolejnice vyrobeny z extrémně odolných,nevodivých sedmivrstvých skleněných vláken-sklolaminátu.Sklolaminát je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům.Žebřík je vybaven multifunkčním HolsterTop ™(pracovní plocha),která je určena k organizaci pracovních pomůcek a tím vám ušetří zbytečné cesty nahoru a dolů.Je ideální pro práci s elektřinou.Mezi další funkce patří protiskluzové nášlapy pro pohodlné stání a výztuhy EDGE®,které pomáhají stabilitě a zabraňují poškození kolejnice. 

Schváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

Sklolaminátové štafle řady 716 – jednostranně schůdný stojací žebřík má kolejnice vyrobeny z extrémně odolných, nevodivých sedmivrstvých skleněných vláken-sklolaminátu.Sklolaminát je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a je vhodný pro práci s elektřinou.Tento žebřík je vybaven multifunkčním HolsterTop ™ (pracovní plocha),která je ideální k organizaci pracovních pomůcek a tím vám ušetří zbytečné cesty nahoru a dolů po žebříku.Mezi další funkce patří protiskluzové nášlapy pro pohodlné stání a výztuhy EDGE®,které pomáhají stabilitě a zabraňují poškození kolejnice.

Schváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

Lock-in doplňky – jsou unikátní produkty od značky Werner, specificky vytvořeny pro sklolaminátové žebříky řady 716 a 717.

Tyto doplňky vám umožňují zvětšit a přizpůsobit si pracovní plochu HolsterTop ™.Pracovní plocha HolsterTop ™na žebřících řady 716 je i bez těchto doplňků velmi rozsáhlá a pro práci užitečná. Systém Lock-in jsou 2 body na sklolaminátových žebřících Werner řady 716 a 717, do kterých můžete nasadit jakýkoliv doplněk pojmenovaný Lock-in.

Profesionální pracovní platforma AP25 – má velkou nášlapnou plochu a je ideální pro všechny typy práce. Madlo Easy-Grab ™ vám umožňuje přepravovat plošinu v jedné ruce a současně držet váš materiál nebo nářadí v druhé. Pevné skládací, dvojité, zajišťovací nohy se bezpečně uzamknou, když jsou nohy otevřené pro práci. Znovu se uzamknou, když jsou v zavřeném stavu. Profesionální pracovní platforma se po zavření sklopí zcela naplocho pro snadnou přepravu a skladování.

Pro profesionální použití.

Štafle MasterTrade ™ řady 714 – jsou konstruovány pomocí vysoce kvalitních hliníkových profilů a plastových okrajů pro hladké přechody a větší stabilitu. Tento žebřík je díky robustním vnitřním rozmetadlům, křížovým trubkám zadního rámu a velkým protiskluzovým nohám mimořádně robustní a vyrobený tak, aby vydržel. Schváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

Schváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

 

Hliníkové schůdky MasterTrade™ řady 715 – jednostranně schůdného stojacího žebříku, jsou konstruovány pomocí vysoce kvalitních hliníkových profilů a plastových hranových krytů pro hladší přechod profilu.S velkou platformou,robustními vnitřními rozmetadly,příčnými trubkami zadního rámu a velkými protiskluzovými nohami je tento žebřík výjimečně robustní a vyrobený tak,aby vydržel extrém.

Schváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

Hliníkové schůdky řady 705- Jednostranně schůdný stojací žebřík je ergonomicky navržen pro dosažení maximálního výkonu při práci ve výškách. Žebřík je vybaven dvěma madly pro bezpečnost a pohodlí při jeho používání.Pracovní deska, která se dá oddělovat od žebříku má nosnost až 12kg. Je určena k odložení nářadí a materiálů.Velká ocelová plošina ve výšce 0,57m poskytuje stabilitu a pohodlí při práci.

Schváleno podle nejnovější normy EN131. Pro profesionální použití.

Sada zajištění proti pádu – obsahuje dvoubodový postroj a 2m dlouhé záchytné lano pro jištění. Další funkcí jsou nastavitelné popruhy pro větší pohodlí, které obsahují záchranné body pro upevnění předních a zadních kotev.Tímto tato sada zajišťuje maximální ochranu proti pádu. Dodáváno ve vodotěsném kbelíku.

Pro profesionální použití.

Sada profesionálních střešních pracovníků – s dvoubodovým postrojem obsahuje všechny produkty pro ochranu před pádem, které jsou nezbytné pro bezpečnost při práci na střechách. Systém je snadno použitelný na různé sklony střech. Tato sada obsahuje dvoubodový postroj, 10 metrové záchranné lano s automatickým zaseknutím a s integrovaným pomalým uvolňováním, 1,5 m dlouhý kotevní popruh a ocelová karabina.Dodáváno ve vodotěsném kbelíku.

Pro profesionální použití.

StavUR s.r.o.

Stránku vytvořil Tomáš Urbanec jr.

StavUR s.r.o.              Stránku vytvořil Tomáš Urbanec jr.